Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Katowicach
 
Witamy w Szkole Porto Alegre w Katowicach. Szkoła Porto Alegre istnieje od 1996r, a katowicki oddział od 2002 roku. Specjalizujemy się w nauczaniu języków iberyjskich, czyli hiszpańskiego i portugalskiego.
Od niedawna organizujemy również kursy języka włoskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. 
Jesteśmy jedyną szkołą na Śląsku, która otrzymała certyfikat Instytutu Cervantesa i jest oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym DELE.
Wszyscy nasi nauczyciele, zarówno polacy jak i native speakers mają wykształcenie filologiczne, a więkoszość lektorów języka hiszpańskiego jest certyfikowanymi egzaminatorami DELE.
 
Proponujemy kursy hiszpańskiego i portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy też naszych studentów do egzaminów państwowych oraz do matury.  Przeprowadzamy egzaminy DELE na wszystkich poziomach. Organizujemy również kursy indywidualne oraz lekcje on-line. 
 
Współpracujemy z różnymi firmami i organizujemy specjalne kursy biznesowe. 
 
Zachęcamy też najmłodszych do rozpoczęcia przygody z językiem hiszpańskim, włoskim lub portugalskim dla dzieci.
 
Mieścimy się w samym centrum Katowic przy ulicy Stawowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Katowickiej i Supersamu, gdzie bez problemu można zaparkować.
 
GORĄCO ZAPRASZAMYsmiley
 
 
  • 2018-04-10 22:31:30

   Kursy językowe w Hiszpanii

    

   Szukacie pomysłu na wakacje, lub ciekawy tygodniowy wyjazd? Chcecie pozwiedzać pasjonujące miejsca, a przy okazji poznać lepiej język hiszpański?

    
    

   Szkoła Porto Alegre współpracuje ze znanymi hiszpańskimi szkołami Don Quijote i Clic. Dzięki temu, jeśli chcielibyście skorzystać z takiej oferty za naszym pośrednictwem, otrzymacie 10% rabatu na kurs i 5% na zakwaterowanie.

   Czytaj więcej...

  • 2016-02-14 22:07:01

   Kolejna nowość - Polski dla obcokrajowców

   I know polish, what is your superpower?:)

   Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki języka polskiego na nasz nowy kurs: Polish for foreigners. czytaj więcej...