Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Wydarzenia  »  Nowości językowe w Gliwicach

NOWY SEMESTR
marzec – czerwiec


Zapraszamy serdecznie na kursy językowe w naszej szkole.


Początek semestru – 3 marca 2014r.


W semestrze wiosennym oprócz kursów języka hiszpańskiego i portugalskiego chcielibyśmy zaproponować Wam również
NOWOŚĆ
– kursy zyka włoskiego oraz języka francuskiego.


W naszej ofercie znajdziecie:
- kursy standardowe  - zajęcia 2 x w tygodniu po 90 min (60 godzin lekcyjnych w semestrze) – już od 650 zł / semestr; w ciągu semestru nauki na tym kursie przerabiany jest cały poziom językowy


- kursy standardowe – zajęcia
1 x w tygodniu po 135 minut (45 godzin lekcyjnych w semestrze) – już od 600 zł/ semestr; w ciągu semestru nauki na tym kursie przerabiany jest cały poziom językowy


- kursy dla „zapracowanych” – zajęcia 1 x  w tygodniu po 90 minut ( 30 godzin lekcyjnych w semestrze) – już od 325 zł/ semestr; w ciągu semestru nauki realizowana jest połowa danego poziomu językowego.


**W cenach kursów nie są zawarte podręczniki.
Na kursach języka hiszpańskiego oraz portugalskiego zajęcia prowadzone są według podręczników wewnątrzszkolnych w formie skryptów w cenie ok. 30 zł. W przypadku zajęć z języka włoskiego i francuskiego zajęcia prowadzone są według podręczników dostępnych w księgarniach językowych. Podręcznik zostanie wybrany przez lektora na początku kursu.


Więcej informacji w gliwickim sekretariacie szkoły, czynny od pn –pt od 11:30 – 19:30 (tel.32 230 20 86, kom. 512058978, mail: gliwice@portoalegre.pl).