Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Wydarzenia  »  Klub Kulinarny Porto Alegre - Gliwice, 25 stycznia 2014

Klub Kulinarny Porto Alegre - Gliwice, 25 stycznia 2014

  W sobotę 25 stycznia spotkaliśmy się na wspólnym gotowaniu w Gliwicach. Tym razem postanowiliśmy urozmaicić nieco naszą tradycyjną imprezę i tym samym zaskoczyć naszych studentów Tegoroczna kuchnia odbyła się bowiem w klimacie karnawału, a akcentem, który zdecydowanie ją ubarwił były dekoracje oraz maski. Naszych studentów nie odstraszył mróz i licznie stawili się aby wspólnie zabrać się do przygotowywania smakołyków. Menu wieczoru stanowiły: tostadas con queso blanco y pimientos caramelizados, bocadillos de atún y chorizo, sopa de lentejas oraz brochetas de frutas cubiertas de chocolate. Przepyszna okazała się również tarta de Santiago, którą przygotowali nasi hiszpańsko – polscy goście. Nie zabrakło oczywiście sangrii, która jak zwykle cieszyła się dużą popularnością;-)
 Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w równie wspaniałym gronie na kolejnym wspólnym gotowaniu na wiosnę.

RECETAS