Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Polish for foreigners Poznań  »  Polski dla obcokrajowców Poznań

Polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczyć się języka polskiego na nasze nowe kursy.

Organizowane przez naszą szkołę językową zajęcia, których przedmiotem nauczania jest język polski dla obcokrajowców to szkolenia, na których stosowana jest przede wszystkim metoda komunikacji. Celem tej metody jest zachęcanie uczniów do używania języka i bycia aktywnym podczas każdych zajęć. Nowe struktury gramatyczne i słownictwo są naturalnie wprowadzane, wykorzystywane są przykłady z życia codziennego i sytuacje dialogowe. Osoby uczące się przygotowane są do używania języka polskiego w sposób indywidualny i kreatywny.

Podczas zajęć rozwijane są wszystkie umiejętności językowe (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie).

Program nauczania kursu polskiego dla obcokrajowców jest każdorazowo dostosowany do zainteresowań i poziomu językowego osób uczących się.

  • Kurs standardowy I – zawiera 60 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 90 minut. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego jest możliwe kontynuowanie nauki na kolejnym poziomie.
  • Kurs standardowy II – zawiera 45 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 135 minut. W trakcie semestru nauki realizowany program nauczania odpowiada jednemu semestrowi kursu standardowego (60 godzin lekcyjnych). Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego jest możliwe kontynuowanie nauki na kolejnym poziomie.

Bez względu na to, na jaki kurs się zdecydujesz, z każdego wyniesiesz to, co najważniejsze: umiejętność komunikowania się oraz praktyczną znajomość języka polskiego.

UWAGA: Możliwość płatności ratalnej!