Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniuul. Dąbrowskiego 23/1Tel.: 512 837 797 Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Kursy dla firm Poznań

Kursy dla firm – hiszpański i portugalski w Poznaniu

Szkoła Porto Alegre organizuje kursy językowe dla firm w Poznaniu z hiszpańskiego i portugalskiego, w dwóch systemach:

  • standardowym
  • on-line

Profesjonalne metody nauczania języków

Nasza szkoła oferuje Państwu profesjonalne i skuteczne metody nauczania języków obcych w dwóch zasadniczych trybach: formie zajęć stacjonarnych w Poznaniu oraz w formie zajęć e-learningowych. Kurs standardowy odbywa się w naszej szkole, ale prowadzimy również kursy w siedzibie firmy klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z naszych usług mogą korzystać zarówno małe firmy, jak i przedsiębiorstwa zatrudniające znacznie większą liczbę pracowników. Kurs e-learingowy przeprowadzany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na komfortową naukę języka online. Zajęcia prowadzone są przez lektora lub z Nativo, w grupach od 4 do 10-ciu osób. Kurs portugalski Poznań i hiszpański Poznań dostosowywany jest do potrzeb pracowników, ustalana jest ilość zajęć, zakres materiału, a także poziom nauczania. Dzięki naszym poznańskim kursom językowym dla firm wielu pracowników poszerzyło swoje kompetencje językowe, polepszając tym samym wizerunek firmy na rynku jak i jej kontakty zagraniczne.

Kursy w systemie on-line

Kurs portugalskiego on-line Poznań i kurs hiszpańskiego on-line Poznań oparty jest na metodzie E–Video Learning, tzn. zajęć prowadzonych za pomocą dostępu do Internetu z kamerą, mikrofonem i komunikatorem Vid Com, co pozwala na bezpośredni kontakt z lektorem. Kursy hiszpańskiego i portugalskiego on –Line prowadzimy w grupach od 4 do 10-ciu osób. Używamy materiałów audiowizualnych, podręczników, ćwiczeń i tekstów w postaci plików. Rozwiązanie, jakim jest kurs językowy dla firm w Poznaniu w formie online, jest opcją niezwykle korzystną dla wielu przedsiębiorców i właścicieli firm. Kurs hiszpańskiego on-line i kurs portugalskiego on-line Poznań pozwoli oszczędzić czas i pieniądze, a także przeprowadzić dla Państwa kurs lub szkolenie dla firm w wygodny sposób.

Kursy stacjonarne

Decydując się na opcję kursu dla firm w Poznaniu w formie stacjonarnej, zyskują Państwo dostęp do nowoczesnych technik nauczania oraz metod, które w szybki i skuteczny sposób pozwolą poszerzyć kompetencje językowe z zakresu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Nasza profesjonalna kadra nauczycielska jest w stanie zaoferować Państwu szeroki zakres wiedzy zarówno językowej, jak i kulturowej odnoszącej się do Hiszpanii i Portugalii.

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

 

 

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 11.30 - 19.30

piątek od 10.00 - 18.00


abc

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30