Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniuul. Dąbrowskiego 23/1Tel.: 512 837 797 Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Kurs języka portugalskiego

Nauka języka portugalskiego - Poznań

Współcześnie rozwijanie kompetencji językowych nie jest wyłącznie obowiązkiem każdego pracownika, ale przede wszystkim ambicją każdego człowieka, który pragnie poznawać nowe kultury i tradycje. Poznawanie różnorodnych i odmiennych krajów niesie za sobą wiele korzyści - podróże rozwijają kreatywność, światopogląd, a przede wszystkim nas samych! Nasza poznańska szkoła Porto Alegre to miejsce, w którym każdy może zadbać o swoją przyszłość. Poszerzając i rozwijając swoje umiejętności językowe, stawiasz na własną przyszłość. Nauka portugalskiego, jaką oferujemy w siedzibie w Poznaniu to szansa na poznawanie nowych ludzi i zawieranie międzynarodowych znajomości. Ponadto dzięki uczestnictwu w kursach języka portugalskiego, które oferujemy w naszej szkole jesteś w stanie znaleźć także nową pracę. Pokaż, że i Tobie zależy na rozwijaniu swoich umiejętności i już dziś zapisz się na nasz kurs.

Najwyższa jakość nauczania portugalskiego

Nasza kadra nauczycielska to osoby, które są w stanie w odpowiedni sposób dobrać metodę nauczania do poziomu i wieku ucznia. To właśnie wykorzystywanie nowoczesnych technik łączenia języka z kulturą, tradycją i światopoglądem innych krajów, jest w stanie w skuteczny i szybki sposób wpłynąć na przyswajanie wiedzy na kursach Porto Alegre. Nasza poznańska siedziba to jedno z łatwiej dostępnych miejsc, gdyż znajduje się w ścisłym centrum dzielnicy Jeżyce. Zważając jednak na różnorodność potrzeb zgłaszanych przez osoby zainteresowane nauką języka portugalskiego, stworzyliśmy dodatkowo opcję, w której kurs odbywa się Online. Niezależnie od tego, czy wybierzesz opcje standardową, stacjonarną czy też przez platformę online, to metoda nauki będzie podobna. Technika, w której język portugalski łączy się z kulturą i tradycją, to najskuteczniejsza opcja dostępna na rynku!

Wiek nie ma znaczenia

Kursy prowadzone w Poznaniu dostosowywane są do studentów, a co za tym idzie - nasza oferta obejmuje zajęcia dla osób w różnym wieku, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostosować sposób, w jaki język będzie przekazywany. Co ważne, nauka w naszej placówce to rozwiązanie zarówno dla osób, które portugalski znają i mają zamiar rozwinąć swoje kompetencje na wyższym poziomie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką. Niezależnie od tego czy jesteś nastolatkiem, który już uczęszczał na podobne zajęcia czy osobą dorosłą, która pierwszy raz ma styczność z portugalskim, to nasza szkoła Porto Alegre jest dla Ciebie. Dla osób pracujących organizujemy tzw. kursy dla zapracowanych, które umożliwią rozwijanie swoich kompetencji językowych po godzinach pracy.

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

 

 

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 11.30 - 19.30

piątek od 10.00 - 18.00


abc

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30