Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniuul. Dąbrowskiego 23/1Tel.: 512 837 797 Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego - Poznań

W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności, która nie tylko jest w stanie zapewnić pracę i komfortowe życie, ale także przynieść niespotykane przygody, wspomnienia oraz poszerzyć grono znajomych i kulturowy światopogląd. To właśnie dzięki nowym krajom jesteś w stanie rozwinąć swoje umiejętności, spojrzeć na świat z innej perspektywy i stać się bardziej kreatywnym i otwartym człowiekiem. Chcąc poszerzyć swoje kompetencje lingwistyczne, warto zapisać się na intensywny, indywidualny kurs języka lub lekcje grupowe w naszej szkole Porto Alegre, gdzie przy wsparciu wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej podniesiesz swoje umiejętności. Postaw na swobodną komunikację dzięki intensywnym zajęciom lingwistycznym i już dziś ciesz się nowymi wspomnieniami i znajomościami zdobytymi w naszej poznańskiej szkole! Intensywny hiszpański? Tak, ale tylko w placówce edukacyjnej Porto Alegre w Poznaniu! Przyjrzyj się lekcjom prowadzonym przez wykształconych i wykwalifikowanych lektorów, sprawdź jak wiele możesz osiągnąć zapisując się na nasze zajęcia!

Hiszpański dla każdego

Kraje latynoamerykańskie od lat przyciągają do siebie turystów. To właśnie język hiszpański porywa swoją dźwięcznością i melodyjnością. Zapisz się już dziś na jedną z naszych lekcji, aby poznać kulturę latynoamerykańską. Jako szkoła lingwistyczna jesteśmy zdania, że nauka jest dla każdego, dlatego przygotowaliśmy zarówno kursy idealne dla osób zaawansowanych, jak i tych, które z hiszpańskim będą mieć styczność po raz pierwszy.

W ofercie poznańskiej szkoły znajduje się różnorodność grup wiekowych, gdyż naukę można podjąć w każdym wieku – zapisz się na kurs dla osób dorosłych lub pokaż kulturę Hiszpanii swojemu dziecku. Kursy dla najmłodszych z języka hiszpańskiego organizujemy również jako zajęcia pozalekcyjne w wybranych szkołach podstawowych. Nasz zespół nauczycielski to osoby, które potrafią dopasować metody nauczania dla osób w każdym wieku. Spróbuj, a z pewnością nie pożałujesz!

Nowoczesne metody nauczania hiszpańskiego

Jako specjaliści w swojej dziedzinie dokładnie wiemy, czego potrzeba do szybkiego i skutecznego przyswajania wiedzy. W nauce języka niezwykle ważna jest metoda, która nie tylko skupia się na słownictwie i zasadach, ale także odwołuje się do innych sfer danego kraju. Hiszpański, jaki prowadzi nasza szkoła to przede wszystkim styczność z kulturą i tradycją, które dodatkowo wspierają proces nauczania na kursach. Lekcje prowadzone w szkole w Poznaniu ukierunkowane są na intensywny i skuteczny program przyswajania i rozwijania kompetencji językowych uczniów w różnym wieku oraz na rożnych poziomach zaawansowania. Szkoła Porto Alegre zatrudnia doświadczonych nauczycieli i native speakerów, dla których nauczanie osób chcących rozwijać swoje kompetencje jest przyjemnością.

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

 

 

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 11.30 - 19.30

piątek od 10.00 - 18.00


abc

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30