Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniuul. Dąbrowskiego 23/1Tel.: 512 837 797 Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Informacje ogólne

 

Kursy językowe Hiszpański i Portugalski, stacjonarnie w Poznaniu lub Online.

Założona w 1996 roku, Szkoła Języków Iberyjskich Porto Alegre specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Nasze główne cele to: organizacja kursów językowych, przygotowanie naszych uczniów do egzaminów państwowych oraz promocja kultury krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. W ten sposób, oprócz szkoły języków, Porto Alegre jest również centrum kultury.

 

Szkoła Porto Alegre prowadzi kursy języka hiszpańskiego, portugalskiego, a od nie dawna kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Poznaniu na pięciu poziomach zaawansowania. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Oferujemy grupy max. 10 osobowe gwarantując w ten sposób odpowiednie podejście oraz pomoc każdemu z uczestników naszego kursu. W razie wystąpienia problemów w trakcie nauki, każdy z kursantów ma możliwość do indywidualnego ich omówienia na bezpłatnych konsultacjach. Gwarantujemy reguralną ocenę postępów w nauce poprzez testy, a warunkiem kontynuacji nauki na następnym poziomie jest zaliczenie egazminu końcowego. Szkoła reguralnie również przeprowadza ankietę, w której ocenia się przygotowanie lektora, metodę nauczania etc.

Prowadzimy również program kulturalny, dzięki temu każdy uczestnik kursu ma okazję poznać kulturę iberyjską oraz krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. Zapraszamy wszystkich zainteresownaych do uczestniczenia w wykładach, warsztatach, projekciach filmów, spotkaniach kulinarnych, literackich etc.


W naszej ofercie znajdują się:


Kursy standardowe

Kursy indywidualne

Kursy dla biznesu

Kursy dla dzieci

Polish for foreingers

Kursy dla firm

Kursy DELE

Kursy konwersacyjne

Kursy on-line

Kursy językowe za granicą

Kursy wakacyjne

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30