Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Hiszpański Poznań i Portugalski Poznań - czyli kursy z Porto Alegre
Porto Alegre - Poznań

Główną zaletą naszej szkoły jest własny program nauczania, który jest zbiorem najciekawszych ćwiczeń, zadań, odsłuchów z najnowszych książek i materiałów istniejących na rynku. Wszystko zebrane w jedną całość jako "skrypt", którego koszt jest symboliczny i znacznie niższy niż przeciętna książka.

W Poznaniu istniejemy od niedawna, jednak korzystając z bogatego (ponad 20-letniego) doświadczenia nabytego z naszych placówek w innych miastach w Polsce (Kraków, Katowice, Gliwice) sprawia, że Porto Alegre wyróżnia się na tle konkurencji.

Co więcej naszą pasją jest nauczanie innych i propagowanie kultury krajów hiszpańsko i portugalskojęzycznych. Dlatego proces nauczania to nie wszystko, dodatkowym atutem jest również program kulturalny, który znacznie ułatwia poznanie kultury danego kraju dzięki organizacji spotkań, udziałów w projekcji filmów, spotkania na mieście (w lokalach naszych partnerów), gdzie również są oferowane zniżki dla słuchaczy.

Tak właśnie powstał Kulinarny Klub Porto Alegre, którego pasja do gotowania łączy uczniów i nauczycieli w jedną grupę wspólnie przygotowującą smaczne potrawy kuchni portugalskiej czy hiszpańskiej.

Organizujemy różnego rodzaju spotkania średnio 2-3 razy w ciągu semestru. Konwersacje w lokalach naszych partnerów pozwalają nabyć niezbędne doświadczenie we władaniu danym językiem w rzeczywistości.

Ponadto informujemy również o ciekawych i wartych uwagi wydarzeniach jakie organizowane są w okolicy. Wszystko to sprawia, że szkoła języków obcych Porto Alegre to wielka rodzina, gdzie przyswajanie nowego języka odbywa się w bardzo przyjaznej dla studenta atmosferze.


Portugalski dla dzieci Poznań / Hiszpański dla dzieci Poznań

Porto Alegre oferuje nauczanie podstawowe dla dzieci z grupy wiekowej 10-12 i 13-15 lat. Przyjazna atmosfera i innowacyjny system nauczania sprawia, że dzieci szybko zdobywają wiedzę i umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Egzaminy DELE hiszpański Poznań

Osoby zainteresowane kursem przygotowującym do egzaminów z języka hiszpańskiego DELE Superior oraz Intermedio w naszej szkole uzyskają odpowiednią wiedzę i rozwiną swoje zdolności językowe. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z bezpłatnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz testu określającego poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Hiszpański w biznesie Poznań

Oferta skierowana do firm oraz studentów pragnących osiągnąć próg swobodnej komunikacji w języku hiszpańskim w życiu zawodowym. Kurs umożliwia między innymi opanowanie słownictwa niezbędnego do prowadzenia korespondencji czy uczestnictwa w spotkaniach biznesowych.

Kurs dla zapracowanych Poznań

Jeśli Państwa kalendarz jest ściśle wypełniony, ale istnieje wielka chęć nauki języka hiszpańskiego lub portugalskiego, to ta oferta okazuje się być szyta na miarę. Kurs dla zapracowanych gwarantuje zdobycie niezbędnej wiedzy i naukę języka obcego przy jednoczesnym skróceniu czasu trwania kursu do minimum niezbędnego dla zdobycia określonego poziomu.

Wakacyjny kurs hiszpańskiego Poznań

Wakacje to czas kiedy wyjeżdżamy zwiedzać świat, kiedy planujemy urlop i organizujemy wolne dni od pracy. To także doskonały moment na osiągnięcie swojego celu - naukę języka obcego.

Dzięki możliwości jakie daje Państwu szkoła języków iberyjskich Porto Alegre w Poznaniu, mogą Państwo szybko i skutecznie posiąść zdolność posługiwania się pięknie brzmiącym hiszpańskim lub portugalskim.

Kto wie, może kolejne wakacje spędzą Państwo w gorącej Hiszpanii, lub roztańczonym Rio De Janeiro? Jedno jest pewne - dzięki naszym kursom będą to udane wakacje z uwagi na brak bariery językowej!


Kurs portugalskiego on-line Poznań / Kurs hiszpańskiego on-line Poznań

Mieszkańcy Poznania, którzy z jakichkolwiek powodów mają utrudniony dostęp do naszej szkoły mogą również skorzystać z oferty kursów on-line, które prowadzone są przez Porto Alegre. Wykorzystując innowacyjny i własny program nauczania oparty na świetnej platformie umożliwiającej znacznie lepszy komfort i bardziej efektywną naukę, gwarantujemy przyjemny i skuteczny kurs, który pozwoli osiągnąć oczekiwane rezultaty przy adekwatnym nakładzie pracy.

 

 

 

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

 

 

 

 

 

 

Ul. Półwiejska 16

tel. 508 876 623

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30