Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniuul. Dąbrowskiego 23/1Tel.: 512 837 797 Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu

Hiszpański i portugalski - kursy językowe - nauka w szkole języków obcych Porto Alegre Poznań

ZAPRASZAMY NA NOWY SEMESTR

Rozpoczęcie semestru 4 marca 2019

SPECJALNA PROMOCJA!

Zapłać do 15 lutego i otrzymaj do 10% rabatu !

 

  • Rabat dla kontynuujących
  • 10% rabatu dla uczniów i studentów
  • 100 zł rabatu dla osób, które przyprowadzą nowego studenta do szkoły
  • przy zapisie na dwa kursy, drugi kurs z rabatem 50%
  • Rabaty się nie łączą

       

Porto Alegre to poznańska szkoła językowa, która oferuje nauczanie języka hiszpańskiego i portugalskiego oparte na własnym, autorskim programie. W naukę języka staramy się wpleść także trochę wiedzy o kulturze krajów Iberyjskich oraz Ameryki Poludniowej. Języki hiszpański i portugalski, których uczymy w naszej szkole, są coraz częściej bardzo cenione wśród pracodawców, więc z pewnością mogą nam ułatwić poszukiwanie lub zmianę pracy. Szeroki wybór kursów – zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych (w zespołach liczących od 4 do 10 osób) – umożliwia Państwu wybór optymalnego dla siebie rozwiązania. Osoby, które miały do czynienia z danym językiem już wcześniej, zapraszamy na test, który jest przeprowadzany w naszej szkole języków obcych w Poznaniu. Na podstawie uzyskanych wyników ustalimy właściwy poziom zaawansowania językowego. Nasz kurs jest każdorazowo dostosowywany do potrzeb i oczekiwań kursantów (zawsze z uwzględnieniem konieczności utrwalenia wiedzy, którą studenci zdążyli nabyć przed rozpoczęciem nauki w Porto Alegre).

Nauka hiszpańskiego i portugalskiego - kursy językowe, które nie mają sobie równych!

Jeśli dotychczasowe kursy języków obcych online lub uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez szkoły językowe nie dały Państwu satysfakcjonujących rezultatów, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej placówki. Specjalnie opracowana metoda nauczania pozwala na to, aby nasze kursy były w stanie zagwarantować szybsze i skuteczniejsze efekty przyswajania wiedzy. Duże znaczenie ma tu grono naszych wykładowców, którzy dzięki wykształceniu kierunkowemu oraz olbrzymiemu doświadczeniu są w stanie w ciekawy i rzetelny sposób przekazać swą wiedzę. Część kursów odbywa się z rodzimymi użytkownikami hiszpańskiego i portugalskiego – taka forma nauki niesie za sobą nieocenione korzyści i fantastyczne wyniki.

Kursy językowe dostosowane do oczekiwań naszych studentów

Szkoła językowa Porto Alegre w Poznaniu oferuje naukę języków obcych na najwyższym poziomie zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. To, co możemy zaoferować to nie tylko szkolenia stacjonarne – w naszej ofercie znajdą Państwo również m.in. wakacyjny kurs hiszpańskiego i portugalskiego. Nasza placówka mieści się w ścisłym centrum Jeżyc (za Teatrem Nowym), ale zajęcia w ramach kursów indywidualnych mogą odbywać się również w domu studentów. Zwróciliśmy uwagę także na osoby prowadzące własną działalność, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na dodatkowe zajęcia i dojazd do szkoły, a mimo to chciałyby zadbać o swój rozwój. To z myślą o nich powstała opcja dla zapracowanych, obejmująca tylko cztery, za to aż 90-minutowe spotkania w miesiącu. W takim tempie nauczania dwa semestry kursu wystarczą, by zdobyć umiejętności umożliwiające swobodne kontaktowanie się z kontrahentami.

Wszystkich zainteresowanych szybkim, ale i skutecznym nauczaniem serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą placówką w Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać Porto Alegre?

czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami on-line

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30