Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu

Hiszpański i portugalski - kursy językowe - nauka w szkole języków obcych Porto Alegre Poznań

 

 

 

Przerwa wakacyjna 

Zapraszamy od 1 września 2019

 

Wszyskich pasjonatów języków iberyjskich,
Wszystkie osoby zafascynowane i zakochane w iberyjskiej kulturze 
Wszyskich którzy interesują się szeroko pojętą komunikacją oraz psychologią w komunikacji i nauce języków..

..zapraszamy od 1 września do naszej nowej lokalizacji przy ulicy Półwiejskiej 16!!

 

 

 

Nauka hiszpańskiego i portugalskiego - kursy językowe, które nie mają sobie równych!

Jeśli dotychczasowe kursy języków obcych online lub uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez szkoły językowe nie dały Państwu satysfakcjonujących rezultatów, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej placówki. Specjalnie opracowana metoda nauczania pozwala na to, aby nasze kursy były w stanie zagwarantować szybsze i skuteczniejsze efekty przyswajania wiedzy. Duże znaczenie ma tu grono naszych wykładowców, którzy dzięki wykształceniu kierunkowemu oraz olbrzymiemu doświadczeniu są w stanie w ciekawy i rzetelny sposób przekazać swą wiedzę. Część kursów odbywa się z rodzimymi użytkownikami hiszpańskiego i portugalskiego – taka forma nauki niesie za sobą nieocenione korzyści i fantastyczne wyniki.

Kursy językowe dostosowane do oczekiwań naszych studentów

Szkoła językowa Porto Alegre w Poznaniu oferuje naukę języków obcych na najwyższym poziomie zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. To, co możemy zaoferować to nie tylko szkolenia stacjonarne – w naszej ofercie znajdą Państwo również m.in. wakacyjny kurs hiszpańskiego i portugalskiego. Nasza placówka mieści się w ścisłym centrum Jeżyc (za Teatrem Nowym), ale zajęcia w ramach kursów indywidualnych mogą odbywać się również w domu studentów. Zwróciliśmy uwagę także na osoby prowadzące własną działalność, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na dodatkowe zajęcia i dojazd do szkoły, a mimo to chciałyby zadbać o swój rozwój. To z myślą o nich powstała opcja dla zapracowanych, obejmująca tylko cztery, za to aż 90-minutowe spotkania w miesiącu. W takim tempie nauczania dwa semestry kursu wystarczą, by zdobyć umiejętności umożliwiające swobodne kontaktowanie się z kontrahentami.

Wszystkich zainteresowanych szybkim, ale i skutecznym nauczaniem serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą placówką w Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać Porto Alegre?

czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami on-line

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

 

 

 

 

 

 

Ul. Półwiejska 16

tel. 508 876 623

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 12.00 - 18.00

piątek od 11.30 - 17.30