Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu  »  Kursy dla firm

Kursy Językowe Hiszpański Poznań

Oddział w Poznaniu

ul. Półwiejska 16
tel. 508 876 623

Godziny otwarcia sekretariatu:
pon.- czw. od 12.00 - 20.00
piątek od 10.00 - 18.00

Mail:poznan@portoalegre.pl

 

KURSY DLA FIRM

Szkoła Porto Alegre oferuje również zajęcia z hiszpańskiego oraz portugalskiego dla FIRM.

Kursy mogą odbywać się w dwóch systemach:
•    standardowym
•    on -line

    Kursy dla firm w systemie standardowym mogą odbywać się w szkole jak również w siedzibie firmy. Nauczanie odbywa się w grupach liczących maksymalnie 10 osób. Zajęcia możliwe są z wykwalifikowanym lektorem polskim lub z nativo. Oferujemy kursy dla początkujących oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła w razie potrzeby może zorganizować kurs specjalistyczny, dostosowany do potrzeb Państwa pracowników. Istnieje możliwość ustalenia dokładnego zakresu materiału, jak również częstotliwości zajęć.

 

 

Kursy w systemie on-line
   Kurs oparty na metodzie E–Video Learning , która dzięki najnowszym technologiom systemu ViCo, umożliwia przeprowadzanie zajęć językowych na odległość za pośrednictwem Internetu (online). Wystarczy dostęp do Internetu, kamera i mikrofon oraz bezpłatnie dostępny komunikator Vid Com, by w pełni korzystać z wszystkich opcji tego programu. Zajęcia na kursie on –line również odbywają się w grupach, maksymalnie liczących 10 kursantów. Za pośrednictwem programu ViCo każdy ze słuchaczy ma kontakt z lektorem i może aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Podczas zajęć wykorzystywane są standardowe materiały dydaktyczne (podręcznik) jak również ćwiczenia i teksty -  przygotowane w postaci plików udostępnionych uczestnikom oraz materiały audiowizualne. Studenci ponadto mają dostęp do wirtualnej „białej tablicy”, na której mogą pisać zarówno lektor jak i uczestnicy lekcji.

 

   Zajęcia w systemie on-line dają możliwość jeszcze większego dostosowania kursu do Państwa preferencji. Pozwalają oszczędzić czas związany z dojazdami oraz zapewniają dużą elastyczność. Wszystko to umożliwia zorganizowanie zarówno kursu, jak i jednorazowego szkolenia dla pracowników, w wygodny dla Państwa sposób.


CENNIK:
Zajęcia firmowe(
90 min/grupa 10os.):
-150zł u klienta
-120zł w szkole

W razie zainteresowania kursami dla firm prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.