Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Katowicach  »  Kursy językowe za granicą

 

POMYSŁ NA WAKACJE W HISZPANII:)

 

 

Szukacie pomysłu na wakacje, lub ciekawy tygodniowy wyjazd? Chcecie pozwiedzać pasjonujące miejsca, a przy okazji poznać lepiej język hiszpański?

 

Mamy dla Was propozycję:) Przyjemne z pożytecznym:) Tygodniowe lub dwutygodniowe kursy językowe w słonecznej Hiszpanii połączone z ciekawym programem kulturalnym oraz czasem wolnym na zwiedzanie:)

Szkoła Porto Alegre współpracuje ze znanymi hiszpańskimi szkołami Don Quijote i Clic. Dzięki temu, jeśli chcielibyście skorzystać z takiej oferty za naszym pośrednictwem, otrzymacie 10% rabatu na kurs i 5% na zakwaterowanie.

 

Poniżej przedstawiamy wybrane propozycje (przy wyborze kierowaliśmy się miejscami, do których można dotrzeć tanimi liniami lotniczymi), ale chetnie przygotujemy ofertę do każdego rejonu Hiszpanii.

 

WAKACYJNE PROPOZYCJE:

MALAGA

Malaga – to stolica Costa del Sol. Położona nad Morzem Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich oferuje szereg atrakcji turystycznych i szczyci się przebogatą historią. Słońce, morze, góry, doskonałe jedzenie oraz przyjaźni ludzie to tylko niektóre atuty tego pięknego miasta pachnącego pomarańczami, jaśminem i szynką serrano.

Koszt: 1 tydzień - 375 Euro; 2 tygodnie - 751 Euro

 

 

MADRYT

Madryt – stolica i największe miasto Hiszpanii. Stanowi gratkę dla miłośników kultury i sztuki, lecz także jest miejscem oferującym turystom wiele innych atrakcji w postaci pięknych parków, wielkich placów, tętniących życiem barów, restauracji i modnych klubów. Niewątpliwie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Symbolem miasta jest niedźwiedź wspinający się na drzewo poziomkowe.

Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 

BARCELONA

Barcelona to miasto, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Od wielu już lat urzeka niezwykłą atmosferą, magicznymi zaułkami przedstawionymi w powieściach Zafona oraz baśniową architekturą Gaudiego. Położona jest nad Morzem Śródziemnym i jest stolicą Katalonii. Jej symbolem jest La Sagrada Familia – największe dzieło Gaudiego, które do dziś nie zostało ukończone.

Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 

ALICANTE

Alicante – zwane jest „miastem światła”. Położone na Costa Blanca może się pochwalić łagodnym i przyjemnym klimatem. Jednak pogoda to nie jedyny atut tego miejsca. Znajdziemy tu ślady starożytnych Rzymian oraz wpływy arabskie, które przeplatają się z elementami kultury chrześcijańskiej. Nie zapominajmy również o szerokich piaszczystych plażach i wyśmienitym jedzeniu oraz o tym, że to właśnie w Alicante wyrabia się „turrón”.

Koszt: 1 tydzień - 415 Euro; 2 tygodnie - 765 Euro

 

TENERYFA

Teneryfa – jest największą wyspą kanaryjską, na której znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii, jeziora wyżłobione przez wulkaniczną lawę, plaże z czarnym piaskiem, wawrzynowe lasy oraz cudowne domy kolonialne. Dzięki swojemu położeniu nieopodal wybrzeża Afryki jest dobrym pomysłem na wakacje o każdej porze roku.

Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 

Cena zawiera:

- intensywny kurs języka hiszpańskiego od poniedziałku do piątku

- zakwaterowanie w rodzinie goszczącej w pokoju 1-osobowym

- wyżywienie HB, tj. 2 posiłki dziennie

- opłaty rejestracyjne

- program aktywności popołudniowych

- certyfikat ukończenia kursu

Jeśli chcielibyście wybrać się do innego miejsca w Hiszpanii, napiszcie lub zadzwońcie, a my postaramy się przygotować dla Was jak najlepszą propozycję:)