Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Kursy  »  Hiszpański w Hiszpanii

Szukacie pomysłu na wakacje, lub ciekawy tygodniowy wyjazd? Chcecie pozwiedzać pasjonujące miejsca, a przy okazji poznać lepiej język hiszpański?
     
Mamy dla Was propozycję:) Przyjemne z pożytecznym:) Tygodniowe lub dwutygodniowe kursy językowe w słonecznej Hiszpanii połączone z ciekawym programem kulturalnym oraz czasem wolnym na zwiedzanie:)
Szkoła Porto Alegre współpracuje ze znanymi hiszpańskimi szkołami Don Quijote i Clic. Dzięki temu, jeśli chcielibyście skorzystać z takiej oferty za naszym pośrednictwem, otrzymacie 10% rabatu na kurs i 5% na zakwaterowanie.
 
Poniżej przedstawiamy wybrane propozycje (przy wyborze kierowaliśmy się miejscami, do których można dotrzeć tanimi liniami lotniczymi), ale chetnie przygotujemy ofertę do każdego rejonu Hiszpanii.
 
WAKACYJNE PROPOZYCJE:


MALAGA


Malaga – to stolica Costa del Sol. Położona nad Morzem Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich oferuje szereg atrakcji turystycznych i szczyci się przebogatą historią. Słońce, morze, góry, doskonałe jedzenie oraz przyjaźni ludzie to tylko niektóre atuty tego pięknego miasta pachnącego pomarańczami, jaśminem i szynką serrano.


Koszt: 1 tydzień - 375 Euro; 2 tygodnie - 751 Euro

 

MADRYT


Madryt – stolica i największe miasto Hiszpanii. Stanowi gratkę dla miłośników kultury i sztuki, lecz także jest miejscem oferującym turystom wiele innych atrakcji w postaci pięknych parków, wielkich placów, tętniących życiem barów, restauracji i modnych klubów. Niewątpliwie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Symbolem miasta jest niedźwiedź wspinający się na drzewo poziomkowe.


Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 


 

BARCELONA
Barcelona to miasto, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Od wielu już lat urzeka niezwykłą atmosferą, magicznymi zaułkami przedstawionymi w powieściach Zafona oraz baśniową architekturą Gaudiego. Położona jest nad Morzem Śródziemnym i jest stolicą Katalonii. Jej symbolem jest La Sagrada Familia – największe dzieło Gaudiego, które do dziś nie zostało ukończone.


Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 

ALICANTE


Alicante – zwane jest „miastem światła”. Położone na Costa Blanca może się pochwalić łagodnym i przyjemnym klimatem. Jednak pogoda to nie jedyny atut tego miejsca. Znajdziemy tu ślady starożytnych Rzymian oraz wpływy arabskie, które przeplatają się z elementami kultury chrześcijańskiej. Nie zapominajmy również o szerokich piaszczystych plażach i wyśmienitym jedzeniu oraz o tym, że to właśnie w Alicante wyrabia się „turrón”.


Koszt: 1 tydzień - 415 Euro; 2 tygodnie - 765 Euro

 

 

TENERYFA

Teneryfa – jest największą wyspą kanaryjską, na której znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii, jeziora wyżłobione przez wulkaniczną lawę, plaże z czarnym piaskiem, wawrzynowe lasy oraz cudowne domy kolonialne. Dzięki swojemu położeniu nieopodal wybrzeża Afryki jest dobrym pomysłem na wakacje o każdej porze roku.

Koszt: 1 tydzień - 486 Euro; 2 tygodnie - 906 Euro

 

Cena zawiera:


- intensywny kurs języka hiszpańskiego od poniedziałku do piątku
- zakwaterowanie w rodzinie goszczącej w pokoju 1-osobowym
- wyżywienie HB, tj. 2 posiłki dziennie
- opłaty rejestracyjne
- program aktywności popołudniowych
- certyfikat ukończenia kursu
Jeśli chcielibyście wybrać się do innego miejsca w Hiszpanii, napiszcie lub zadzwońcie, a my postaramy się przygotować dla Was jak najlepszą propozycję:)

Kontakt:
Kraków, ul. Św. Gertrudy 7/8              
Tel. (12) 432 79 70              
Kom. 512 330 726              
            
e-mail: krakow@portoalegre.pl
          


Katowice, ul. Stawowa 8/8

Kom. 504 187 954

e-mail: katowice@portoalegre.pl

 

Gliwice, ul. Zygmunta Starego 6
 
Kom. 512 058 978

e-mail: gliwice@portoalegre.plPoznań, ul. Dąbrowskiego 23/1
 
Kom. 512 837 797

e-mail: poznan@portoalegre.pl