Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Artykuły  »  Nauka języka hiszpańskiego i portugalskiego dla każdego

Nauka języka hiszpańskiego i portugalskiego dla każdego

Czy wiecie Państwo, że język hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi? Liczba osób używających go lub znających przekracza półtora miliarda. Już to zachęca, nieprawdaż?:) Język portugalski z kolei można spotkać jako oficjalny nie tylko w Europie czy Ameryce Południowej ale także w Afryce i w Azji:)

O tym, że warto uczyć się języków obcych nie trzeba nikogo przekonywać. Nie tylko ułatwia nam to znalezienie pracy, ale także umożliwia zawieranie nowych znajomości czy poszerza horyzonty kulturowe. Przede wszystkim jednak nauka języków obcych może być wielką przyjemnością.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Szkoła Porto Alegre prowadzi kursy językowe na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i metodycznym. Uczymy tylko kilku języków, ale robimy to z wiedzą i pasją. Nasi nauczyciele to nie tylko filolodzy (także native), ale przede wszystkim miłośnicy języków i kultury iberyjskiej oraz swojej pracy:). Dzięki specjalizowaniu się w nauce wybranych języków gwarantujemy możliwość nauki na każdym, nawet najwyższym poziomie językowym. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kursy standardowe, intensywne jak i dla zapracowanych. Mamy kursy dla młodzieży (maturalne), kursy przygotowujące do egzaminu DELE oraz cieszące się coraz większym powodzeniem kursy języka hiszpańskiego dla dzieci. Ostatnio, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy także kurs języka polskiego dla obcokrajowców.

Odwiedzając jedną z naszych szkół w Krakowie, Katowicach, Gliwicach lub Poznaniu, spotkasz się z pomocnymi pracownikami sekretariatu, którzy pomogą wybrać odpowiedni tryb nauki oraz z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, która pomoże Ci zdobyć kompetencje językowe na najwyższym poziomie na kursie językowym. Wybierz język hiszpański lub portugalski i podbij świat iberoamerykański!

Szkoła językowa Porto Alegre to przede wszystkim doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, posiadający wiedzę z zakresu nauki języka hiszpańskiego i portugalskiego, którą z powodzeniem od lat przekazują studentom naszej szkoły. Prowadzone przez nas kursy językowe to zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne oraz dla firm. Nasza szkoła językowa prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoły Porto Alegre znajdziesz obecnie w czterech miastach Polski (w Krakowie, Katowicach, Gliwicach i Poznaniu), dzięki czemu jesteśmy w stanie nauczać osoby z różnych zakątków kraju. Zatem jeżeli interesuje Cię hiszpański lub portugalski, to zapisz się do jednej z naszych placówek i sprawdź, jak nauka języka może wpłynąć na Twoje życie