Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Aktualności  »  Zapraszamy na nowy semestr

SZKOŁA PORTO ALEGRE ZAPRASZA NA NOWY SEMESTR


Drodzy studenci,


      Długo oczekiwane wakacje jak zwykle szybko minęły, liście na drzewach zaczynają przybierać pomarańczowo – żółtą barwę, co przypomina nam, że za niedługo czas rozpocząć kolejny już semestr w szkole Porto Alegre. Mamy nadzieję, że podczas wakacji odpoczęliście i nabraliście nowych sił by realizować zamierzone cele, wśród których nie zabraknie miejsca i czasu na naukę języka hiszpańskiego oraz portugalskiego. Wielu z Was na pewno przywiozło z wojaży opaleniznę oraz mnóstwo wspaniałych i niezapomnianych wspomnień. Niestety czas wrócić do rzeczywistości – mamy nadzieje, że równie miłe wspomnienia skierują Was właśnie do nas


     Chcieliśmy Was serdecznie zaprosić  na nowy  semestr, który rozpocznie się 15 października i zapoznać z naszą ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy. Żeby ułatwić Wam znalezienie pożądanych informacji poszerzyliśmy naszą stronę o dwie nowe zakładki : kursy indywidualne oraz kursy dla firm.
Oprócz tego, jak zwykle, proponujemy Wam szeroki wybór kursów:
•    Standardowe, na których zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu lub raz na tydzień
•   Kursy dla „ zapracowanych” – ta oferta skierowana jest do osób, którym zależy bardzo na efektywnej nauce języka, ale niestety nie mogą poświęcić na nią zbyt wiele czasu
•    Hiszpański w biznesie – dla osób pragnących posługiwać się hiszpańskim zawodowo
•    Kursy przygotowujące do egzaminów DELE intermedio i superior
•    Zajęcia dla dzieci i młodzieży
    Kursy maturalne

Więcej informacji o kursach znajdziecie w specjalnie do tego opracowanej zakładce KURSY.


    Jest nam niezmiernie miło, że wielu z Was obdarzyło nas zaufaniem, co potwierdza wysoki procent studentów kontynuujących naukę w naszej szkole, za co serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że liczba naszych studentów, mimo kryzysu demograficznego, ciągle rośnie. W zeszłym roku szkolnym łączna liczba naszych kursantów przekroczyła 2000. Utwierdza nas to w przekonaniu, że stosowane przez nas metody takie jak: własny, nieustannie ulepszany program nauczania oraz odpowiedni dobór kadry, złożonej z najlepszych absolwentów filologii hiszpańskiej i  portugalskiej oraz wykwalifikowanych nativos, są kluczem do efektywnej nauki języków obcych. Jednocześnie zapewniamy, że zaufanie, którym nas obdarzyliście skłania nas do nieustannego ulepszania naszej pracy i stanowi dla nas wyzwanie do ciągłego rozwoju.


Korzystając z okazji chcieliśmy Wam również przybliżyć  parę zasad obowiązujących w naszej szkole:
•    Porto  Alegre podpisuje ze studentami umowę, w której zawarte są prawa i obowiązki zarówno kursantów jak i Szkoły. Umowa zawiera również wszelkie ważne informacje odnośnie kursu. 
•    Dbając  o poziom nauczania, nieustannie oceniamy wyniki w nauce swoich kursantów. W trakcie semestru, jak zwykle, przewidziane są trzy testy cząstkowe, których zaliczenie (od 70%) stanowi podstawę do kontynuacji nauki na kolejnym poziomie. Oczywiście student, który nie zaliczył testu w pierwszym terminie ma możliwość napisania go ponownie. W przypadku niepowodzenia pisze on test końcowy, pod koniec semestru.
•    Tutaj przedstawiamy Wam szczegółowy kalendarz zajęć.