Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Aktualności  »  SEMESTR ZIMOWY 2009-2010

 SEMESTR ZIMOWY 2009-2010  

           19 października br. rozpoczniemy 14 z kolei rok szkolny. Zapraszamy wszystkich studentów do korzystania z naszych ofert kursowych. W tym roku wprowadziliśmy kilka zmian. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze z nich:
 
 
·        We wrześniu br. otworzyliśmy nową szkołę w Gliwicach przy ul. Dworcowej 58.
·        W Krakowie przygotowaliśmy nowe sale i dzięki temu wszystkie zajęcia będą  odbywać się  przy ul. Gertrudy 7.
·        Szkoła w Krakowie wzbogaciła się również o kuchnię, co umożliwi nam organizowanie naszych słynnych i smakowitych spotkań kulinarnych.
·        Kursy biznesowe i dla gimnazjalistów zostaną utrzymane w naszej ofercie, ponieważ okazały się sukcesem i liczymy, że w tym roku jeszcze więcej studentów wybierze te kursy.
 
Ponadto wprowadzamy do naszej oferty dwa nowe kursy:
  •  Pierwszy, to kurs przygotowujący do egzaminów DELE, dla tych studentów którzy zamierzają zdawać egzamin z języka hiszpańskiego na poziomie DELE intermedio albo DELE superior.
  •  Drugi, to kurs przygotowujący do matury z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. W przypadku kursu maturalnego, zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z bardzo dużym doświadczeniem w egzaminach maturalnych.
 
          Szczegóły dotyczące poszczególnych kursów wraz z ich cenami znajdują się w zakładce KURSY.
W trakcie kursów zapraszamy, jak zwykle, na bezpłatne konwersacje i konsultacje. Ich terminy będą umieszczane na szkolnych tablicach ogłoszeń.