Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Aktualności  »  Porto Alegre kończy 18 lat

PORTO ALEGRE

kończy 18 lat !!!

Drodzy studenci,
 

    Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że w tym roku akademickim mija 18 lat od powstania Szkoły Porto Alegre. Dzięki konsekwencji w działaniu a przede wszystkim dzięki Waszemu zaufaniu możemy się cieszyć się z pełnoletności istnienia na rynku. W związku z tym, że wejście w wiek dorosły wiąże się zwykle z czasem refleksji chcielibyśmy  podzielić się z Wami naszymi uwagami.
     Dzięki doświadczeniu nabytemu poprzez 18 lat istnienia na rynku, wiemy, że nie wystarczy mieć pomysł - trzeba go umieć rozwinąć, odpowiednio nim pokierować, podeprzeć go na solidnych fundamentach aby spełniał swoje zadanie.  Jako „pełnoletnia” już firma jesteśmy przekonani, że podstawę dobrej szkoły językowej tworzą lektorzy oraz program nauczania. Zatrudniając dobrego nauczyciela, trzeba mu bowiem dać dobre narzędzie pracy oraz wsparcie merytoryczne. Innymi słowy zapewnić warunki wspierające proces dydaktyczny. Jest to działanie, które przynosi zamierzony efekt – skuteczność nauczania i satysfakcję kursantów. Nasz program nauczania stworzony został biorąc pod uwagę  poziomy umiejętności językowych wg wytycznych Rady Europy i został opracowany specjalnie z myślą o nauczaniu polskich studentów przez zespół naszych doświadczonych nauczycieli.
     Chcielibyśmy abyście pamiętali, że dbając o jakość nauczania w naszej szkole, starannie dobieramy lektorów biorąc pod uwagę ich kwalifikacje, doświadczenie zawodowe oraz pasję. Dokładnie sprawdzamy kompetencje lektorów oraz ich sposób prowadzenia zajęć zanim zaczną oni uczyć. Gdy trzeba służymy cenną radą aby udoskonalić ich warsztat. Dzięki temu etapowi rekrutacji wybieramy najlepszych. Od lat z powodzeniem zatrudniamy wykwalifikowanych polskich lektorów i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy z tego dumni. Mając duże doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego oraz portugalskiego, wiemy, że wśród polskich lektorów jest wielu znakomitych fachowców. W związku z powyższym nigdy nie będziemy reklamować się jako szkoła, która zatrudnia tylko i wyłącznie nativos. Z prostego powodu – dla nas liczy się kompetencja a nie paszport. Oczywiście chcielibyśmy podkreślić, że zgodnie z tą maksymą wśród naszej kadry są także wspaniali nauczyciele pochodzący z krajów hiszpańsko i portugalskojęzycznych, którzy razem z polskimi lektorami tworzą świetny, zgrany zespół i niewątpliwie go wzbogacają.  Abyście mogli lepiej poznać naszych lektorów, specjalnie dla Was przygotowaliśmy nową zakładkę „Nasz zespół”, w której znajdziecie interesujące Was informacje.
    Korzystając z okazji chcielibyśmy też poinformować Was o jeszcze paru nowościach. Jedna z nich dotyczy podręczników. Dzięki zakupionej niedawno nowej maszynie drukującej, nasze skrypty zdecydowanie zyskają na jakości. Stopniowo także będą one kolorowe – w najbliższym semestrze przekonają się o tym studenci hiszpańskiego z poziomów A1, A2 i B1.1 oraz studenci portugalskiego z poziomu A1.
Kolejna nowość dotyczy cen kursów oraz systemu płatności. W nowym semestrze czekają na Was atrakcyjne ceny promocyjne, a żeby ułatwić Wam zaplanowanie płatności za kurs wprowadzamy także możliwość rozłożenia jej na cztery raty.
Mamy nadzieję, że będą to dla Was duże udogodnienia, dzięki którym znów skierujecie wasze powakacyjne kroki do znajomych bram Porto Alegre by wspólnie z nami wjeść w kolejny już, ale pierwszy „dorosły”, rok naszego istnienia. Życzymy sobie kolejnych 18 lat z Wami;-)

Nilton Bicca Moraes