Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań Oddział w Poznaniu Odwiedź nas na:
Znajdujesz się w: Szkoła Językowa Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu

Hiszpański i portugalski - kursy językowe - Szkoła językowa Porto Alegre Poznań

Porto Alegre to poznańska szkoła językowa, która oferuje nauczanie języka hiszpańskiego i portugalskiego oparte na własnym, autorskim programie. W naukę języka staramy się wpleść także trochę wiedzy o kulturze krajów Iberyjskich oraz Ameryki Poludniowej. Języki hiszpański i portugalski, których uczymy w naszej szkole, są coraz częściej bardzo cenione wśród pracodawców, więc z pewnością mogą nam ułatwić poszukiwanie lub zmianę pracy. Szeroki wybór kursów – zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych (w zespołach liczących od 4 do 10 osób) – umożliwia Państwu wybór optymalnego dla siebie rozwiązania. Osoby, które miały do czynienia z danym językiem już wcześniej, zapraszamy na test. Na podstawie uzyskanych wyników ustalimy właściwy poziom zaawansowania językowego. Nasz kurs jest każdorazowo dostosowywany do potrzeb i oczekiwań kursantów (zawsze z uwzględnieniem konieczności utrwalenia wiedzy, którą studenci zdążyli nabyć przed rozpoczęciem nauki w Porto Alegre).

Jakość kształcenia, która nie ma sobie równych

Jeśli dotychczasowe kursy języków obcych online nie dały Państwu satysfakcjonujących rezultatów, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej szkoły. Specjalnie opracowana metoda nauczania pozwala na to, aby nasze kursy były w stanie zagwarantować szybsze i skuteczniejsze efekty przyswajania wiedzy. Duże znaczenie ma tu grono naszych wykładowców, którzy dzięki wykształceniu kierunkowemu oraz olbrzymiemu doświadczeniu są w stanie w ciekawy i rzetelny sposób przekazać swą wiedzę. Część kursów odbywa się z rodzimymi użytkownikami hiszpańskiego i portugalskiego – taka forma nauki niesie za sobą nieocenione korzyści i fantastyczne wyniki.

Kursy językowe dostosowane do oczekiwań naszych studentów

Szkoła językowa Porto Alegre w Poznaniu oferuje naukę języków obcych na najwyższym poziomie zarówno dla dzieci, dorosłych jak i osób starszych. Nasza placówka mieści się w ścisłym centrum Jeżyc (za Teatrem Nowym), ale zajęcia w ramach kursów indywidualnych mogą odbywać się również w domu studentów. Zwróciliśmy uwagę także na osoby prowadzące własną działalność, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na dodatkowe zajęcia i dojazd do szkoły, a mimo to chciałyby zadbać o swój rozwój. To z myślą o nich powstała opcja dla zapracowanych, obejmująca tylko cztery, za to aż 90-minutowe spotkania w miesiącu. W takim tempie nauczania dwa semestry kursu wystarczą, by zdobyć umiejętności umożliwiające swobodne kontaktowanie się z kontrahentami.

Wszystkich zainteresowanych szybkim, ale i skutecznym nauczaniem serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą placówką w Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać Porto Alegre?

czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami on-line

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

61-840 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 11.00 - 19.00

piątek od 9.30 - 17.30