Kursy językowe Poznań
Kursy Poznań
Znajdujesz się w: Porto Alegre  »  Oddział w Poznaniu

Szkoła językowa Porto Alegre - Poznań

Nauka języków obcych dla wielu jest celem, który niestety zbyt często jest szufladkowany. Tymczasem stawiane sobie cele należy konsekwentnie realizować, aby życie nabierało barw i jakości. Właśnie na takim fundamencie jesteśmy w stanie zbudować szczęśliwe życie i urozmaicone wspomnienia. Tylko i wyłącznie chęć poszerzania swoich kompetencji językowych oraz udział w kursach oferowanych przez szkoły językowe jest w stanie zapewnić Ci samozadowolenie oraz spełnienie.

Nowe techniki nauczania języka hiszpańskiego i portugalskiego

Porto Alegre to poznańska szkoła językowa, w której nauczamy od podstaw języka portugalskiego i hiszpańskiego w oparciu o własny program nauczania i innowacyjną integrację z kulturą hiszpańską oraz portugalską. Szeroka oferta kursów zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych umożliwia naukę w odmiennych sobie formach, a tym samym wykorzystywanie odmiennych sobie kompetencji i umiejętności. Jeśli dotychczasowe kursy hiszpańskiego Online nie dają Państwu satysfakcjonujących rezultatów, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej szkoły językowej. Specjalnie opracowana metoda nauczania pozwala na to, aby prowadzone kursy dawały szybsze i skuteczniejsze efekty przyswajania wiedzy.

Różne grupy wiekowe

Jako specjaliści z zakresu prowadzenia kursów języka hiszpańskiego i portugalskiego Szkoła Porto Alegre w Poznaniu oferuje naukę języków obcych na najwyższym poziomie dla osób w różnym wieku. Nasza szkoła językowa mieści się w ścisłym centrum w dzielnicy "Jeżyce" (za Teatrem Nowym), która jest bardzo starą, urokliwą i popularną dzielnicą wśród mieszkańców. Przyjemna lokalizacja wspomaga proces nauki na kursie hiszpańskiego czy też portugalskiego zarówno osoby dorosłe, jak i młodszych uczestników kursu. Naszą ofertę kierujemy do osób dorosłych, które pragną poszerzyć swoje kompetencje językowe, ale także zwróciliśmy uwagę na te osoby, które na co dzień nie posiadają aż tak dużo czasu – opcja dla osób zapracowanych to rozwiązanie idealne. Wiemy, jak wiele zależy od nauki języka obcego w młodym wieku, dlatego nasza oferta obejmuje także kursy dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto wybrać Porto Alegre?

czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami on-line

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon
Treść wiadomości*

 

 

Porto Alegre - Oddział w Poznaniu

      Godziny otwarcia sekretariatu
     

ul. Dąbrowskiego 23/1

60-101 Poznań

512 837 797

poznan@portoalegre.pl

pon.- czw. od 11.30 - 19.30

piątek od 10.00 - 18.00